Sırt Sırta Raf Sistemleri

Sırt Sırta Raf Sistemi

Depolamada Devrim: Sırt Sırta Raf Sistemi!

Özellikle farklı ebatlardaki paletlerin, sepet konteyner, sandık ve sepet ile istiflenecek çeşitli ürünlerin depolanmasını sağlayan, geniş kullanım olanağı sağlayan en çok tercih edilen ve en ekonomik depolama sistemlerinden biridir. İlk giren ilk çıkar (FIFO) prensibine dayanan sistem çok çeşitli ve fazla miktarda olan ürünün depolanmasına olanak sağlar. İstenen ürüne ihtiyaç duyulduğunda hızlı ve direkt erişim sağlanabilen sistemdir. Her ürün birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilmekte ve taşınabilmektedir. İhtiyaca uygun şekilde yükseklikleri ve genişlikleri ayarlanabilen modüller sayesinde her alanda kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Alanı Verimli Kullanmanın Yeni Yolu

Alanı Verimli Kullanmanın Yeni Yolu

Neden Tercih Edilir?

Sırt Sırta Raf Sistemi, farklı ebatlardaki palet ve ürünlerin depolanmasını kolaylaştırır. FIFO prensibiyle hızlı erişim sağlar, alanı verimli kullanır ve ekonomiktir. Modüler yapısı sayesinde her türlü depolama ihtiyacına uyum sağlar.

Yükleme manuel veya otomatik istif makineleriyle yapılabildiği gibi aynı zamanda elle de yapılabilmektedir.

En küçük alanlarda bile büyük depolama alanları oluşturularak maksimum yer kullanımı sağlanmaktadır.

Ayak profilinin yüksekliği ve traverslerin uzunluğu ihtiyaç ve taleplere göre ayarlanabilmektedir.

Traverslerin tırnak sisteminin kolayca sökülüp takılabilme özelliğinden dolayı hızlı ve güvenli monte edilebilmektedir.

Sırt Sırta Raf Sistemleri sağlam ve güçlü bir yapıdadır. Depolanan ürünlerinizi ezilme vb. zararlara karşı koruma altına alır.